Наша студія займається організацією зйомки з повітря в Вінниці і по всій Україні. Кожен професійний фотограф або відео оператор розуміє наскільки важливо отримати якісний кадр з незвичайних ракурсів. Для цього можна найняти кран або вертоліт, проте, завдяки сучасним технологіям, є більш оптимальний спосіб – зйомка з квадрокоптера, коли ви отримуєте кадри з будь-якого ракурсу не вдаючись до дорогих рішень. Ця інноваційна технологія покликана полегшити життя виробників фото і відео контенту, надаючи їм принципово новий і зручний інструмент для своєї роботи.
Ціна на наші послуги цілком доступна і встановлена на оптимальному рівні.
Аерозйомка - це процес створення фотографій або відео з висоти пташиного польоту. З кожним роком вона стає все популярнішою. Оренда квадрокоптера в Вінниці буде актуальна при необхідності відобразити з повітря:
- весілля - ви зможете отримати оригінальне відео і якісні фото одного з найурочистіших днів в житті;
- спортивні події - Вінниця - місто, в якому часто проводяться різні заходи, які вимагають висвітлення в ЗМІ, що можна зробити за допомогою обладнання для аерозйомки;
- нерухомість - зйомка з повітря дає можливість у вигідному ракурсі представити різні об'єкти;
- важкодоступні об'єкти - аерозйомка з мультикоптера дозволяє контролювати стан нафтових вишок і інших споруд, доступ до яких обмежений.
Таким чином, застосування квадрокоптера дуже різноманітно. Вони можуть використовуватися для особистих цілей, в процесі створення репортажів, рекламних роликів. Також безпілотники популярні при виконанні різних професійних завдань - пошуку людей, обстеження великих територій, виконання військових операцій і т.д.
Тарифи на аерозйомку обговорюються індивідуально, так як вартість залежить від місцевості, об'єктів зйомки (наприклад, знімати будівництво складніше ніж знімати річку, а знімати завод складніше, ніж будівництво), кількості днів зйомки і т.п.
Свято «Міцна сім'я — міцна держава», присвячене 20-й річниці Незалежності України, змогло поєднати закохані серця та подарувати безліч приємних емоцій усім, хто завітав цього дня на пр. Юності.
Міцна родина, повага до матері та батька — це споконвічні цінності, які здавна шанувалися. Завдяки родині міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. Починається родина з таїнства весілля. З давніх-давен українське весілля святкували гучно, в колі великої та дружної родини, з безліччю смачних наїдків і розваг. Саме таку атмосферу і намагались відтворити в цей святковий день організатори свята.Розпочалося святкування з урочистої ходи, в якій взяли участь наречені, сімейні пари, духовий оркестр з Польщі, кращі танцювальні колективи міста. Не обійшлося і без державної символіки — величезний прапор центральною вулицею пронесли найкращі спортсмени Вінниці. Потішив глядачів автопробіг від Будинку Офіцерів до пр. Юності, що складався з кількох десятків ретро-автомобілів, мото байків, лімузинів, прикрашеної весільною символікою фури з танцюючими піджейками. Організатором цього видовищного заїзду виступив журнал «Автохауз».
А на святковій площі гостей уже розважали ведучі: яскрава шоу-програма, обрання найкреативнішої нареченої, нагородження переможців фотоконкурсу на краще сімейне фото, ярмарок, сюрпризи, подарунки та незабутні враження з нагоди 20 річниці Незалежності України отримали вінничани.
Подробнее: Весільний бум
У якому б освіченому столітті ми не жили, з якою б поблажливістю не ставилися до забобонів наших бабусь і прабабусь, але настає день, коли навіть найзапекліший скептик починає вірити в неймовірну кількість прикмет і повір'їв, накопичених століттями і пов'язаних з весільною церемонією. І вірування ці збереглися до наших днів ще з язичницьких часів. Адже, наприклад, обсипання нареченого і нареченої зерном - є не що інше, як відлуння древнього весільного жертвопринесення богам! Монетки у взуття молодих, шпилька на спідницю нареченої «від зурочення», гудіння весільного кортежу, проходження молодих між запаленими свічками - це все звідти, з язичницьких часів, коли магічні ритуали і прийоми, що оберігають молодят і їх майбутнє сімейне вогнище, були невід'ємною частиною будь-якої весільної церемонії.
Як професійний весільний фотограф, можу сказати, що однією з популярних фотографій у вашому весільному альбомі неодмінно стане знімок, на якому наречений при виході з будинку нареченої переносить свою кохану через поріг на руках. І це - зовсім не бажання нареченого продемонструвати свою силу оточуючим, часто він навіть не замислюється над тим, навіщо він це робить. А все дуже просто - старовинна прикмета свідчить, що якщо наречену перенести через поріг рідної домівки на руках, то на ногах вона вже не захоче туди повертатися. До речі, мені часто доводиться стикатися і з прикметою, пов'язаної зі свідками - виявляється, не можна, щоб свідки були розлучені чи, навпаки, одружені, тому що така ситуація призведе до неприємностей, в першу чергу, для самих свідків.
Подробнее: Про весільні прикмети
Хід весільного дня і всієї весільної церемонії - це цілий ритуал, складний і урочистий, повний народних прикмет, багато з яких мають давню історію. Деякі весільні прикмети є споконвічно українськими, деякі - прийшли до нас з весільних культур інших країн. Тут я розповім вам лише про деякі, найбільш популярні прикмети. Чи варто вірити прикметам - питання складне. Але однозначно прикмети надають всьому, що відбувається на весіллі особливий шарм, особливу значимість.
Отже, почнемо з тих прикмет, що пов'язані з обручками, які є основним весільним символом і одним з головних предметів в туалеті нареченого і нареченої.
Обручки молодят повинні бути однаковими (зрозуміло, за стилем оформлення, а не за розміром). Згідно прикметам, краще всього вибирати прості, лаконічні, гладенькі обручки, але якщо ви неодмінно хочете обручку з візерунком або насічкою, написом - нехай вона буде продубльована і на кільці майбутнього чоловіка (дружини).
Подробнее: Найпопулярніші весільні прикмети
Здавна наші предки вірили в різні повір'я. Стосовно до кожного свята були свої прикмети, а для весілля особливо. Вважалося, що якщо в день весілля випадає дощова погода, то це на щастя у подружньому житті, якщо наречена зламає каблук під час весільного свята, то шлюб не обіцяє бути міцним. У які весільні прикмети досі вірять молодята?
Люди здавна вірили в різні прикмети. Вважалося, що потойбічні сили завжди готові порушити людський спокій, а особливо, коли люди раділи і були щасливі. Прикмети не обійшли і весілля стороною, саме під час цієї урочистості люди раділи більше всього на світі, адже в цей урочистий день возз'єднувалися долі двох люблячих людей і щоб їх вберегти від зла свято супроводжувалось великою кількістю народних прикмет.
У наші дні в прикмети вірять так часто, проте до цих пір багато молодят звертають на них увагу. Звичайно, варто їм вірити чи ні - справа кожного, але можливо на всяк випадок варто звернути на них і свою увагу.
Подробнее: Чи варто вірити весільним прикметам?
Чи можете ви уявити весільне гуляння без апетитного весільного торту? Напевно, в пам'яті будь-якої подружньої пари залишається момент, коли наречений і наречена пригощають гостей солодким дивом. Адже це кульмінація торжества! В даний час існує безліч видів весільних тортів і короваїв, без яких не обходиться жодне весільне гуляння.
Традиція, пов'язана з розрізанням весільного торта, налічує більше п'яти тисяч років. Вона народилася в Римській імперії. Тільки тоді пропонували покуштувати не весільні торти, а хліб. Його пекли з ячмінної або пшеничної муки. Святкову випічку наречений ламав прямо над головою нареченої. Потім - роздавав шматочки гостям, символічно ділячись з ними своїм щастям. А крихти, які залишалися на голові судженої, він збирав і з'їдав разом з коханою. Сенс цієї традиції полягав в підпорядкуванні молодої дружини чоловікові. Схожий звичай існував і в Шотландії, тільки там хліб пекли з вівсяної муки. Подруги нареченої клали на голову нареченої серветку, а на неї ставили корзину з вівсяним хлібом. Він представляв собою тонкий коржик, який нічим не нагадував багатоярусне, огорнуте кремом і цукровою пудрою диво сучасної кулінарної техніки.
У Древній Русі весільні торти мали свій праобраз - коровай. Наші предки довіряли виготовлення тіста тільки заміжній жінці, випічку - чоловікові, нарізку - дитині, а роздачу шматочків сватові. Причому весь цей процес супроводжувався співом особливих пісень, виконуваних «коровайницями». До початку освячення шлюбу молоді повинні були першими торкнутися хліба і поплакати. Весільні короваї прикрашали складними узорами і гілочками калини, якою з язичницьких часів приписують містичні властивості.
Подробнее: Що вибрати: весільний торт або коровай
Збираючись на весілля до друга, родича або колеги, всі ми думаємо не тільки про те, що надіти на честь свята і що подарувати молодій парі, а й про весільні привітання. Адже без цієї, важливої і, безумовно, приємної частини свята не обійтися! Привітання від численних гостей звучать в день весілля безперервно, і для кожного гостя настає черга вимовити теплі, сердечні слова для щойно створеної сім'ї.
Але навряд чи хтось стане заперечувати, що навіть приємні клопоти можуть ввести іноді в складне становище. Вибрати гідне привітання, гарно його оформити і подбати про те, щоб слова не прозвучали банально, щоб привітання не повторювалися - це не так просто, як може здатися спочатку. І навіть незважаючи на те, що зараз можна знайти масу варіантів самих різних привітань на інтернет-сайтах, все ж вибір цікавого привітання може зайняти у вас якийсь час.
Один з найпоширеніших питань, яке ви напевно поставите собі, збираючись на весілля, звучить так - вітати молодих у віршах або в прозі? Обидва варіанти гарні, але кожен має свої особливості, і ми зараз розглянемо, які саме.
Подробнее: Весільні вітання - вірші чи проза?
Приймати вітання, можливо, і не так складно, як складати їх, але тим не менш, уважно вислухати людину, красиво приймати побажання - це ціла наука. У день весілля на молодят обрушується шквал емоцій, звучать десятки тостів, побажань і просто теплих слів. І завдання молодих - зробити так, що кожен з гостей знав, що його слова важливі, значимі, що його привітання були почуті і прийняті до серця.
Отже, що рекомендують нам правила хорошого тону, як правильно приймати привітання, щоб нікого не образити і всім приділити увагу? Для початку, варто організувати весілля так, щоб у всіх гостей була можливість сказати невелику промову на честь молодят і висловити свої побажання молодій сім'ї.
Подробнее: Як приймати привітання: пам'ятка для молодят
Відомо, що вірші легко лягають на музику. І де ж ще співати, як не на весіллі?! Деякі весільні привітання можна виконувати на мотив відомих пісень. Музичний супровід ви легко підберете, попросивши у знайомого караоке-диск. Ну, а якщо природа подарувала вам відповідні здібності, то, без особливих зусиль, підберете оригінальну мелодію до цих віршів. Особливо якщо вас підтримають друзі і знайомі, можна подарувати молодятам пісню, яку будуть виконувати всі присутні на весіллі гості. Таке весілля запам'ятається надовго!
Молодят можна привітати як усно, при врученні подарунка, так і письмово, написавши свої побажання на листівці. Ті, хто з якихось причин не може бути присутнім на весіллі, посилає письмові привітання, які на весіллі зачитують родичі. Вітальні листи з нагоди шлюбу прийнято висилати протягом тижня після отримання повідомлення про цю подію. Ця традиція дуже популярна , адже запрошення дуже приємно отримувати, а особливо дякувати за запрошення, зустрічатися з нареченим і нареченою, обговорювати приготування до весілля, список гостей і т.д.
Подробнее: Як привітати молодих на весілля
Вітання - це незмінна частина будь-якого свята. Але якщо на звичайному святі можна обійтися двома-трьома словами, то весільні привітання повинні відповідати певним правилам. Адже тільки продумана і заздалегідь підготовлена промова буде досить яскравою, виразною і такою, що запам'ятається. До речі, готую привітання всі учасники урочистості, включаючи і самих молодят. Іноді промова молодої сім'ї розбивається на невеликі весільні відступи. Слова подяки батькам за хліб-сіль, і гостям за подарунки вимовляються безпосередньо після того, як молоді розламали коровай і після закінчення церемонії вручення подарунків. Але повернемося до тих привітань, які складають особи запрошені. Зробити це дійсно непросто, та й до того ж гостей, як правило, багато і всім їм хочеться побажати молодим щастя. Однак за правильної організації все обов'язково вийде!
Отже, для того, щоб усім гостям вдалося побажати молодим щасливого сімейного життя, їм добре б розбитися на групи, від імені яких і буде вимовлятися вітальна промова. Припустимо, це може бути об'єднання за сімейною або професійною ознакою.
Подробнее: Складаємо весільні привітання правильно
Якщо Вас запросили на весілля - будьте готові до того, що Вам доведеться виголосити промову, заспівати пісню, прочитати вірші - в будь-якому випадку, весільне привітання має бути оригінальним. Традиційно в цей день всі будуть вітати молодят, бажаючи довгого і щасливого спільного життя, взаєморозуміння, мудрості, достатку в будинку і здорових діточок. Весілля - захід, як правило, класичний, і привітання всі приблизно однакові. Як зробити так, що б кожне нове привітання звучало незвично, урочисто, не загубилося серед десятка інших? Ці моменти, як правило, організовує тамада або свідки. Організовуючи такий складний за структурою і відповідальний захід, як весілля, варто врахувати всі моменти, щоб свято пройшло без затримок, урочисто і весело.
Весільні привітання є дуже важливою частиною застілля, для того, щоб вечір пройшов «на одному диханні», вони повинні бути дотепними, веселими, щирими і, що важливо, не затягнутими. Утримувати увагу кількох десятків людей непросто, тому постарайтеся привітати молодят так, щоб гості не пропустили жодного слова, посміялися і підтримали Вас оплесками.
Подробнее: Весільні привітання як частина свята