fbpx

Зйомка з повітря

Аерозйомка, DJI PhantomНаша студія займається організацією зйомки з повітря в Вінниці і по всій Україні. Кожен професійний фотограф або відео оператор розуміє наскільки важливо отримати якісний кадр з незвичайних ракурсів. Для цього можна найняти кран або вертоліт, проте, завдяки сучасним технологіям, є більш оптимальний спосіб – зйомка з квадрокоптера, коли ви отримуєте кадри з будь-якого ракурсу не вдаючись до дорогих рішень. Ця інноваційна технологія покликана полегшити життя виробників фото і відео контенту, надаючи їм принципово новий і зручний інструмент для своєї роботи.

Ціна на наші послуги цілком доступна і встановлена на оптимальному рівні.
Аерозйомка - це процес створення фотографій або відео з висоти пташиного польоту. З кожним роком вона стає все популярнішою. Оренда квадрокоптера в Вінниці буде актуальна при необхідності відобразити з повітря:

  • весілля - ви зможете отримати оригінальне відео і якісні фото одного з найурочистіших днів в житті;
  • спортивні події - Вінниця - місто, в якому часто проводяться різні заходи, які вимагають висвітлення в ЗМІ, що можна зробити за допомогою обладнання для аерозйомки;
  • нерухомість - зйомка з повітря дає можливість у вигідному ракурсі представити різні об'єкти;
  • важкодоступні об'єкти - аерозйомка з мультикоптера дозволяє контролювати стан нафтових вишок і інших споруд, доступ до яких обмежений.

Таким чином, застосування квадрокоптера дуже різноманітно. Вони можуть використовуватися для особистих цілей, в процесі створення репортажів, рекламних роликів. Також безпілотники популярні при виконанні різних професійних завдань - пошуку людей, обстеження великих територій, виконання військових операцій і т.д.
Тарифи на аерозйомку обговорюються індивідуально, так як вартість залежить від місцевості, об'єктів зйомки (наприклад, знімати будівництво складніше ніж знімати річку, а знімати завод складніше, ніж будівництво), кількості днів зйомки і т.п.

Реклама

© IGVA studio. All rights reserved.