fbpx

Фотографуючи весільні привітання...

vintage-wedding-cake-topper-13Без привітань неможливе, напевно, жодне свято. І тим більше, складно уявити собі весілля, на якому не прозвучало б жодного разу всім відоме «дозвольте вас привітати ...», і кожен з присутніх не намагався б особисто дати молодятам поради в дорогу до сімейного щастя.

Привітання займають, як правило, чималу частину весільного бенкету, і, зрозуміло, фотограф просто зобов'язаний якось відобразити цю значущу складову свята у весільному фотоальбомі молодої пари. Але як? Якщо просто робити фото кожного разу, коли хтось підходить до молодят або встає з-за столу з келихом і черговим привітанням - навряд чи в результаті вийде щось гідне. Анітрохи не зменшуючи значимості репортажної фотозйомки, я можу з упевненістю сказати, що такі знімки з легкістю зробить і любитель. Але кому вони будуть цікаві, за рахунок чого викликати інтерес?

Дуже добре, коли процес привітань молодої пари організовує тамада або весільний ведучий. Зазвичай тамада виділяє на це якийсь час, оголошуючи всім гостям, що молодих хочуть привітати батьки, друзі або родичі та залучаючи, тим самим, загальну увагу до привітань. У такому разі гості, що беруть слово, в руках, як правило, тримають мікрофон, їх чудово чують всі інші, і саме привітання виглядає виразно й красиво. Вести фотозйомку такого весілля - одне задоволення.

 

Чудово, якщо у вас чи ваших гостей є якісь незвичайні ідеї привітань. Оригінальні задумки для весільного банкету і святкового дня в цілому завжди допомагають внести свіжі, яскраві ноти в фотоальбом молодих, зробити знімки більш різноманітними, креативними.

Наприклад, одна з популярних ідей для весільних привітань - «пошта молодят». Сенс цієї ідеї такий: перед початком банкету молоді встановлюють в банкетному залі невелику «поштову скриньку» (можна взяти справжню, а можна виготовити таку скриньку вручну, з паперу або картону та святково прикрасити). Тут же кладуть пачку паперу і набір ручок або олівців. Необхідно, щоб тамада зробив оголошення: будь-який із запрошених, хто хоче висловити свої побажання молодятам, може зробити це в письмовому вигляді, кине потім «лист» у скриньку. В кінці весільного дня молода пара виймає всі привітання і урочисто зачитує їх перед гостями.

Ще одна хороша ідея для оформлення весільних привітань - це «вітальний плакат» або «весільна стінгазета». Реалізувати таку ідею досить просто. Вам потрібно всього лише взяти великий аркуш ватману, прикрасити його відповідними написами або малюнками на весільну тематику, залишивши при цьому місце для побажань, і вивісити на стіну в банкетному залі. У цій імпровізованій стінгазеті всі бажаючі можуть залишити на пам'ять для молодят свої побажання. Як правило, такі «весільні плакати-стінгазети» виходять дуже барвистими, кумедними, яскравими. А сам процес заповнення їх силами гостей дає фотографу масу можливостей для незвичайної репортажної та постановочної фотозйомки.

Якщо ви зробите весільне привітання незвичайним, захоплюючим дійством, свято тільки виграє від цього. Але головне у весільних привітаннях - це все ж, та щирість і теплота, яка робить їх такими прекрасними, такими, що запам'ятовуються. Слова, що прозвучали від усієї душі, надовго залишають свій слід у серці і в пам'яті молодят. А я, як весільний фотограф, постараюся зробити фотографії весілля такими ж щирими і світлими, як ці привітання.{jcomments on}

Контакти

  +380973860800
  +380939172020
  ФОТО
  ВІДЕО
  igva.studio
  igva_studio
  igvastudio@gmail.com

Послуги

Видеосъемка Свадьбы в Винница/ Відеозйомка весілля в м. Вінниця, Видеооператор Винница/ Монтаж видео / Відеооператор м. Вінниця, Образцы свадебных работ Винница / Зразки весільних робіт Вінниця,  Свадебная фото съемка Винница/ Весільна зйомка м. Вінниця, фотограф, услуги оператора Винница / послуги оператора м. Вінниця,Видео на свадьбу / Відео на весілля м. Вінниця, тамада, услуги тамады Винница / послуги фотографа м. Вінниця, цены на видеоуслуги Винница / ціни на відеопослуги м. Вінниця, DVD, HDV, Full HD / Відео монтаж

Реклама

© IGVA studio. All rights reserved.