fbpx

Весільні вітання - і жартома, і всерйоз...

s1_66775_91Весілля, як ніяке інше свято, вимагає виключно творчого підходу, польоту фантазії, витрат душевних і фізичних сил. Візьмемо, наприклад, такий аспект, як весільні привітання. Здавалося б - що нового можна придумати до тієї маси побажань, які роками напрацьовані організаторами весіль, накопичені на інформаційних ресурсах Інтернету, тісняться в голові у професійного весільного тамади?

Але ж навіть знайомі і популярні привітання можна оформити з великою вигадкою, не обмежуючись традиційними виступами за столом! Тільки уявіть собі, як зміниться приміщення, в якому пройде ваше свято, скільки позитивних емоцій виникне у запрошених, якщо зал, наприклад, прикрасити плакатами з жартівливими (і не дуже) побажаннями, малюнками. Не варто забувати і про те, що за старовинною традицією перше привітання нареченим вимовляє мати нареченого або його бабуся.

Згідно зі звичаєм, при цьому у неї в руках на яскравому рушнику лежить круглий буханець чорного хліба з сільницею. Наречені повинні відщипнути по шматочку від короваю і, вмочивши в сіль, з'їсти їх. До речі, з весільної прикмети, вважається, що той, хто відламав і з'їв найбільший шматок, і буде в домі господарем.

І ось коли, завдяки таким попереднім привітанням, в залі створиться певна атмосфера, то традиційні «застільні» побажання будуть сприйматися зовсім інакше. У зв'язку з цим я б хотіла звернути вашу увагу на одну деталь - свято є свято, і, зрозуміло, у другій його половині присутні вже не будуть слухати серйозні слова і вникати в їхній зміст. Тому заздалегідь визначтеся з досвідченим тамадою, та й і роль свідка з боку нареченого, як незамінного помічника ведучого, в цьому плані виключно важлива - послідовність виступів повинна бути під контролем, щоб наречений і наречена змогли почути не тільки гумор і сміх, а й серйозні слова настанов і побажань, які зазвичай вимовляються на весіллі старшим поколінням, перш за все, батьками молодих.{jcomments on}

Контакти

  +380973860800
  +380939172020
  ФОТО
  ВІДЕО
  igva.studio
  igva_studio
  igvastudio@gmail.com

Послуги

Видеосъемка Свадьбы в Винница/ Відеозйомка весілля в м. Вінниця, Видеооператор Винница/ Монтаж видео / Відеооператор м. Вінниця, Образцы свадебных работ Винница / Зразки весільних робіт Вінниця,  Свадебная фото съемка Винница/ Весільна зйомка м. Вінниця, фотограф, услуги оператора Винница / послуги оператора м. Вінниця,Видео на свадьбу / Відео на весілля м. Вінниця, тамада, услуги тамады Винница / послуги фотографа м. Вінниця, цены на видеоуслуги Винница / ціни на відеопослуги м. Вінниця, DVD, HDV, Full HD / Відео монтаж

Реклама

© IGVA studio. All rights reserved.