Поздравления

Весільні вітання - вірші чи проза?

1296202866_83Збираючись на весілля до друга, родича або колеги, всі ми думаємо не тільки про те, що надіти на честь свята і що подарувати молодій парі, а й про весільні привітання. Адже без цієї, важливої і, безумовно, приємної частини свята не обійтися! Привітання від численних гостей звучать в день весілля безперервно, і для кожного гостя настає черга вимовити теплі, сердечні слова для щойно створеної сім'ї.

Але навряд чи хтось стане заперечувати, що навіть приємні клопоти можуть ввести іноді в складне становище. Вибрати гідне привітання, гарно його оформити і подбати про те, щоб слова не прозвучали банально, щоб привітання не повторювалися - це не так просто, як може здатися спочатку. І навіть незважаючи на те, що зараз можна знайти масу варіантів самих різних привітань на інтернет-сайтах, все ж вибір цікавого привітання може зайняти у вас якийсь час.

Один з найпоширеніших питань, яке ви напевно поставите собі, збираючись на весілля, звучить так - вітати молодих у віршах або в прозі? Обидва варіанти гарні, але кожен має свої особливості, і ми зараз розглянемо, які саме.

Як приймати привітання: пам'ятка для молодят

s1_66775_38Приймати вітання, можливо, і не так складно, як складати їх, але тим не менш, уважно вислухати людину, красиво приймати побажання - це ціла наука. У день весілля на молодят обрушується шквал емоцій, звучать десятки тостів, побажань і просто теплих слів. І завдання молодих - зробити так, що кожен з гостей знав, що його слова важливі, значимі, що його привітання були почуті і прийняті до серця.

Отже, що рекомендують нам правила хорошого тону, як правильно приймати привітання, щоб нікого не образити і всім приділити увагу? Для початку, варто організувати весілля так, щоб у всіх гостей була можливість сказати невелику промову на честь молодят і висловити свої побажання молодій сім'ї.

Як привітати молодих на весілля

1296202762_24Відомо, що вірші легко лягають на музику. І де ж ще співати, як не на весіллі?! Деякі весільні привітання можна виконувати на мотив відомих пісень. Музичний супровід ви легко підберете, попросивши у знайомого караоке-диск. Ну, а якщо природа подарувала вам відповідні здібності, то, без особливих зусиль, підберете оригінальну мелодію до цих віршів. Особливо якщо вас підтримають друзі і знайомі, можна подарувати молодятам пісню, яку будуть виконувати всі присутні на весіллі гості. Таке весілля запам'ятається надовго!

Молодят можна привітати як усно, при врученні подарунка, так і письмово, написавши свої побажання на листівці. Ті, хто з якихось причин не може бути присутнім на весіллі, посилає письмові привітання, які на весіллі зачитують родичі. Вітальні листи з нагоди шлюбу прийнято висилати протягом тижня після отримання повідомлення про цю подію. Ця традиція дуже популярна , адже запрошення дуже приємно отримувати, а особливо дякувати за запрошення, зустрічатися з нареченим і нареченою, обговорювати приготування до весілля, список гостей і т.д.

Складаємо весільні привітання правильно

s1_66775_80Вітання - це незмінна частина будь-якого свята. Але якщо на звичайному святі можна обійтися двома-трьома словами, то весільні привітання повинні відповідати певним правилам. Адже тільки продумана і заздалегідь підготовлена промова буде досить яскравою, виразною і такою, що запам'ятається. До речі, готую привітання всі учасники урочистості, включаючи і самих молодят. Іноді промова молодої сім'ї розбивається на невеликі весільні відступи. Слова подяки батькам за хліб-сіль, і гостям за подарунки вимовляються безпосередньо після того, як молоді розламали коровай і після закінчення церемонії вручення подарунків. Але повернемося до тих привітань, які складають особи запрошені. Зробити це дійсно непросто, та й до того ж гостей, як правило, багато і всім їм хочеться побажати молодим щастя. Однак за правильної організації все обов'язково вийде!

Отже, для того, щоб усім гостям вдалося побажати молодим щасливого сімейного життя, їм добре б розбитися на групи, від імені яких і буде вимовлятися вітальна промова. Припустимо, це може бути об'єднання за сімейною або професійною ознакою.