djЖодне весілля в Вінниці не обходиться без музичного супроводу. Музика - важлива частина будь-якого весільного торжества. Від правильно обраного ді-джея залежить загальна атмосфера свята, так як настрій молодят і гостей багато в чому залежить від грамотно підібраного музичного супроводу весілля. Вибір ді-джея - справа нелегка, не варто ставитися до цього питання легковажно, адже якщо музика буде нудною або надто гучною, це може зіпсувати все свято. А якщо ді-джея не буде, і ви будете крутити один єдиний диск хітів «Премія Муз ТВ» - це буде ще гірше.

Ось декілька порад з вибору ді-джея, які допоможуть молодятам зробити їх весілля незабутнім.

Обов'язково зустріньтеся з ді-джеєм перед весіллям. Велика помилка - запрошувати ді-джея «наосліп» за порадою когось зі знайомих. Адже у вас можуть бути різні смаки, і те, що сподобалося вашим друзям не обов'язково буде вам до душі. Наприклад, хтось готовий купити квитки певної групи за величезні гроші, а хтось на дух не переносить її творчість.

 

Переконайтеся, що запрошений ді-джей має досвід роботи на весіллях. Фахівець, вже не раз працював в подібних умовах, знає багато тонкощів організації та проведення заходу. Він підкаже вам, яку музику краще вибрати, де краще розмістити музичне обладнання і дасть ще багато корисних порад.

Визначтеся з обов'язками ді-джея. Він може просто грати музику, а може брати участь в процесі проведення весільної церемонії, наприклад, допомагаючи тамаді залучати гостей в танець.

Заздалегідь домовтеся про ціну. Дізнайтесь, що включено у вартість послуг ді-джея, скільки буде коштувати понаднормова робота, адже свято може трохи затягнутися.

Переконайтеся, що найманий ді-джей користується дійсно якісною апаратурою. Ви ж не хочете, щоб під час весільного торжества був поганий звук або техніка зламалася в самий невідповідний момент.

Обговоріть з ді-джеєм стиль музики, яка звучатиме на вашому весіллі. Він повинен врахувати всі ваші запити і бажання. Але не треба занадто обмежувати ді-джея у виборі музичних композицій. Адже якщо він вже працював на весіллях, він повинен вміти поєднувати різні стилі музики. Поставте йому потрібний напрямок, а далі він вже сам вирішить, що буде доречніше включити в конкретний момент.

Такі основні поради щодо вибору ді-джея на весілля. Дотримуючись їх, ви точно не помилитеся, і ваше весільне торжество буде наповнене саме тими мелодіями, які ви хочете почути і які запам'ятаються на все життя.