TamadaЦе питання задають собі всі молодята. Для початку варто визначитись, скільки грошей ви готові витратити на послуги тамади. Звичайно, хороший тамада на весілля в Вінниці коштує не дешево. Якщо ви вже подали заяву в ЗАГС, то стали володарем великої кількості пропозицій з надання послуг різних організацій. Такі послуги, як тамада на весілля, пропонують кілька десятків кандидатів.

Тамада - це головний розпорядник застілля. Його головне завдання - з вигадкою, зі смаком, гумором і з прекрасним музичним оформленням організувати, провести і зробити ваше весілля незабутнім. Варто підійти до вибору тамади відповідально. Чим раніше ви почнете шукати тамаду, тим краще. Запам'ятайте, хороших ведучих розбирають швидко, особливо в сезон весіль.

Попередньо вирішіть, який ведучий на весіллі буде у вас: чоловік чи жінка, і починайте складати список претендентів. Список повинен складатися з основних граф: ім'я тамади, контактні дані, вартість послуг. Обдзвоніть претендентів, перепитайте ціну і призначте зустріч.

Найоптимальніший спосіб знайти тамаду - згадати всі веселі весілля, на яких ви побували або скористатися рекомендаціями близьких людей. Відразу треба зазначити, що у кожного тамади є свій індивідуальний стиль роботи, якого він дотримується при проведенні весілля. Щоб оцінити, підходить вам той чи інший тамада, найкращий спосіб - це познайомитися з ним, і обов'язково подивитися відеоролик з інших весіль.

 

На зустрічі задайте тамаді наступні питання:

- Яка тривалість робочого часу тамади. Тамада на весіллі працює до останнього гостя чи обумовлену кількість годин?

- Скільки коштує додатковий час. Попередьте, що ваше весілля може затягнутися до пізньої ночі.

- Обов'язково запитайте про конкурси і будьте наполегливі: нехай тамада розповість два-три докладно. Ви повинні, також, знати приблизний сценарій вечора, щоб не отримати неприємний сюрприз.

- Як тамада на весіллі буде розважати дітей (якщо в списку ваших гостей будуть батьки з дітьми)?

- Дізнайтеся: чи працює тамада на весілля з іншими колективами. Можливо, ведучий проводить вечір разом зі своїми музикантами і DJ. Скільки коштують такі послуги?

- Відсоток передоплати, якими грошовими одиницями: гривні, долари, євро? І в який термін до весільного дня потрібно зробити замовлення?

- Тамада на весілля включає в свої послуги доставку його і колективу до банкетного залу і назад? Якщо ні, обговорите розрахунок.

- Попросіть показати вам відеозапис роботи кандидата. У професіоналів завжди напоготові робочий матеріал.

Після того, як питання задані, вам належить оцінити претендента за такими якостями:

- Наскільки хороша дикція тамади?

- Як лаконічно тамада може висловити свою думку?

- Поцікавтеся, чи має тамада освіту психолога?

- Зверніть увагу: як сильно тамада зацікавлений у вашому виборі, нав'язує він себе відкрито?

- Типаж тамади на весілля відповідає гостям на святі?

Кращий тамада на весілля в Вінниці ні за що не стане нав'язувати свої послуги. Крім того, він сам запропонує вам подумати і поспілкуватися з іншими претендентами, адже в місті не один ведучий на весілля. Професійний тамада має декілька відеороликів своїх робіт, приємний у спілкуванні і не стомлює. Хороший тамада на весілля створить індивідуальний сценарій на весілля.

Якщо після розмови з ведучим, у вас не виникло сумнівів, довго не роздумуйте - залишайте передоплату. Домовляйтеся про наступну зустріч. У літній сезон професійні ведучі на весілля розлітаються, як гарячі пиріжки. А ви ризикуєте залишитися ні з чим.

І, наостанок, тамада, яким би професіоналом він не був, не може сподобатися абсолютно всім гостям. Головне, щоб він сподобався молодятам!