Свадьба ВинницаЗагальні поради з весільної фотозйомки

Головне, що потрібно для того, щоб у вас було багато гарних і емоційних весільних фотографій - це бажання фотографуватися і час для проведення постановочно-портретних весільних фотосесій, і чим більше уваги і часу ви приділите фотозйомці, чим природніше і жвавіше будуть ваші посмішки - тим більше у вас буде гарних емоційних весільних фотографій і тим різноманітнішим і цікавішим буде ваш весільний фотоальбом.

Якщо радість і сміх будуть природні й щирі, то ваші весільні фото будуть живими і емоційними, і ви будете виглядати чудово на ваших весільних фотографіях. Протягом дня намагайтеся не сутулитися. Важливий момент: коли ви цілуєтеся, намагайтеся закривати очі - такий поцілунок на фотографіях виглядає більш романтичним, наповненим ніжністю і любов'ю. Під час постановочної фотозйомки, так необхідної для вашого майбутнього весільного фотоальбому, відкиньте всі турботи і хвилювання - відчуйте себе вільними від земних проблем і постарайтеся вести себе природно і невимушено. Чим жвавіше і активніше ви будете себе вести, тим динамічніше будуть ваші весільні фотографії. Імпровізуйте і якомога більше посміхайтеся, адже щира посмішка йде будь-якій особі!

 

І ще один важливий момент: приготуйтеся від душі і з вогником в очах позувати перед об'єктивом не тільки однієї  фотокамери, адже ваші друзі і родичі, швидше за все, теж будуть вас постійно фотографувати. У тих випадках, коли на вас будуть націлені об'єктиви відразу декількох фотокамер, не намагайтеся позувати відразу всім бажаючим вас сфотографувати, в цьому випадку, швидше за все, у жодного з них не вийде хорошої фотографії, на якій ви дивитеся в об'єктив тільки його фотокамери. Позуйте кожному фотографу по черзі.

Зйомка в РАЦСі

У РАЦСі, або в палаці одружень, при вході в урочистий зал, намагайтеся посміхатися і дивитися прямо перед собою або один на одного, а не по сторонам або в стелю. У процесі церемонії одруження не поспішайте, і намагайтеся робити все не поспішаючи.

Ставлячи підпис в свідоцтві про шлюб, постарайтеся робити це якомога повільніше і довше не відривати ручку від паперу, уявіть, що ви на уроці правопису для того, щоб фотограф зміг зробити якомога більше знімків вашої розпису. Буде добре, якщо ви в момент розпису з посмішкою подивіться в об'єктив фотокамери. До речі, коли розписується ваша половина, ви теж потрапите в кадр, так що не забувайте посміхатися, спостерігаючи за тим, як ваша половина ставить підпис у свідоцтві про шлюб.

Обручки надягайте не поспішаючи, повернувши кисті рук в бік фотографа. До речі, врахуйте, що пальці мають звичай ставати товщі, і якщо обручку одягається туго, то не звертайте на це уваги - посміхайтеся і продовжуйте одягати кільце.

Під час обміну обручками постарайтеся дивитися один одному в очі, а не на руки. На руку є сенс подивитися тільки для того, щоб прицілитися. Обмінявшись обручками, тримаючи один одного за руки, посміхніться один одному і затримайте ваші погляди один на одному на кілька секунд, щоб фотограф зміг зробити серію знімків такого щасливого для вас моменту. Легкий поцілунок після обміну обручками на фотографіях буде виглядати красиво і витончено. А невгасиму пристрасть краще проявити на прогулянці під час портретно-постановочної фотозйомки

Основна, і просто необхідна для повноцінного весільного альбому постановочно-портретна фотосесія на весільній прогулянці.

Якісний весільний фотоальбом - це результат спільної творчої роботи вас, головних акторів на знімальному майданчику, і вашого весільного фотографа, режисера постановника. Пам'ятайте про те, що зробити шедеври з жуючих  будерброди молодят не в силах ні один фотограф, тому якщо ви хочете, щоб у вас було багато постановочно-портретних фотографій, то плануючи весілля, заплануйте і три-чотири години на проведення весільної фотосесії на весільній прогулянці.

Основна частина постановочних фотографій, які потім будуть відібрані для вашого весільного фотоальбому, робиться саме на прогулянці. Як дивно і дико би це не звучало, але на прогулянці ворогами створення вашого майбутнього весільного фотоальбому будуть саме ваші гості, і перебуваючи весь час з гостями, ви ризикуєте залишитися без постановочно-портретних фотографій, необхідних для весільного фотоальбому. Тому подбайте заздалегідь про дозвілля ваших гостей на той час, коли ви їх будете залишати для роботи над майбутнім весільним фотоальбомом. Візьміть на прогулянку побільше напоїв і легких закусок, і ваші гості з радістю відпустять вас для творчої роботи над створенням вашого майбутнього весільного фотоальбому. Щоб не було образ, заздалегідь попередьте гостей про те, що на прогулянці ви, час від часу, будете їх залишати для проведення весільних фотосесій.

Врахуйте також те, що на весільну фотосесію, необхідну для створення повноцінного весільного фотоальбому потрібно не менше трьох годин, без обліку доріг і пробок, посадок і висадок з машин, що теж потребує досить багато часу. Навіть якщо ви спланували день вашого весілля по годинах, то будьте готові до того, що можливо ви будете скрізь спізнюватися приблизно на півгодини, щодо запланованого часу. Постарайтеся вирішити проблему з часом на проведення весільної фотосесії на стадії планування вашого весільного дня і не прагніть погуляти в різних місцях, і вже тим більше в різних частинах Вінниці, в цьому випадку ви ризикуєте провести дорогоцінні години, заплановані вами на прогулянку і фотозйомку в пробках. Оптимальним варіантом буде прогулянка в парку, який знаходиться по дорозі з РАГСу в ресторан.

Ще один ворог вашого майбутнього весільного фотоальбому, це ваш мобільний телефон. Якщо ви більшу частину часу на прогулянці витратите не на постановочну фотозйомку, а на вирішення тих чи інших нагальних питань, наприклад: «чи подарунки ви передали тамаді», «чи взяв тамада ваш диск з музикою для вашого першого танцю», «привезли замовлений вами весільний торт чи ні »і після кожного телефонного дзвінка ви будете напружено, зі стурбованими обличчями обговорювати один з одним, насущні проблеми, то в цьому випадку ви навряд чи ви зробити достатню кількість так необхідних для створення вашого весільного фотоальбому романтичних і безтурботних постановочних фото, які потім будуть радувати вас довгі роки. Тому, хоча б на час вашої весільної фотосесії, залиште свої телефони друзям. А, по хорошому, постарайтеся заздалегідь перекласти рішення всіх організаційних питань на плечі батьків чи друзів або найміть весільного розпорядника. Вирішити питання про те, де ж коровай, можна і без вашої участі, а от зробити красиві, постановочні фотографії для вашого майбутнього весільного фотоальбому, без вас не вийде.

Весілля взимку.

Постановочно-портретні фотографії взимку можуть бути не менш красивими, ніж влітку. Якщо ви плануєте провести зимову фотосесію на вулиці, то подбайте про теплий одяг і попередьте про вуличну прогулянку ваших гостей, які будуть гуляти разом з вами, щоб вони могли підготуватися до погодних умов. На прогулянку краще взяти не шампанське, а що-небудь міцніше, більш зігріваюче, наприклад глінтвейн в термосі.
Взимку на вулиці багато білого і сірого, тому взимку краще фотографуватися на більш яскравих фонах, ніж сніг і дерева, наприклад на тлі архітектурних споруд.

Весілля влітку

Якщо ви запланували весілля влітку, то швидше за все проблем з вибором місця проведення весільної фотосесії не буде, єдине, не забувайте про те, що і влітку буває погана погода і взяти на прогулянку парасолі для вас і ваших гостей буде не зайвим. А в разі холодної та дощової погоди можна провести весільну фотосесію в одному з гіпермаркетів, наприклад в Мегамоллі.

Поради нареченій

Дорогі наречені, я хочу порекомендувати вам скористатися послугами професійного весільного стиліста. Економія на весільній зачісці та професійному макіяжі не призведе ні до чого хорошого. Пам'ятайте про те, що ваша зачіска і макіяж повинні протриматися до пізнього вечора. Збираючись виходити з будинку, крім ваших паспортів і обручок, обов'язково візьміть із собою, пудру для усунення блиску шкіри і блиск для губ.

Так само я раджу взяти з собою туфлі для прогулянки без каблука для того, щоб ви могли перевзутися на прогулянці, щоб походити по траві і в ресторані, якщо втомитеся ходити на каблуках, а під весільним платтям все одно не видно, яке у вас одягнене взуття .

До речі, дорогі наречені, не розраховуйте на те, що ваше весільне плаття залишиться чистим до пізнього вечора, і ні в якому разі не турбуйтеся, якщо ви забруднили його - ніхто крім вас цього не помітить. А в ті радісні моменти, коли ваш наречений бере вас на руки, будьте сяючі, не забувайте опускати руку з вашим весільним букетом якомога нижче, щоб не закрити букетом ваші щасливі обличчя.

Поради нареченому

Я нерідко чую від наречених про те, що викупу не буде тому що наречений або соромиться, або боїться викупу нареченої. Так от, перше, що хотілося б вам порадити - не бійтеся викупу нареченої. Викуп - це не знущання над нареченим. Викуп - це веселе початок вашого свята. А якщо страшнувато, то п'ятдесят грамів для хоробрості не зашкодять.

Ще, на що хотілося б звернути вашу увагу - це вибір костюма, сорочки, краватки, хустки або метелика. Бажано, щоб ви підбирали одяг разом з нареченою, щоб кольори вашого костюма та аксесуарів поєднувалися з кольором сукні та букета нареченої, в цьому випадку на весільних фотографіях ви будете виглядати гармонійно.

І найголовніше. Не забувайте про наречену! Врахуйте, що у весільній сукні нареченої дуже непросто пересуватися, і руки у нареченої постійно зайняті то букетом, то сукнею, тому не забувайте подавати їй руку і відкривати двері.