Полезные советы

Фото и видео - воспоминания о вашей свадьбе.

videoДовольно часто за последние несколько лет слышу от молодоженов мнения относительно ненужности на свадьбу фотографа или видеооператора. Мол, это видео и так никто не смотрит. Или другие - "В наших гостей будут фотокамеры и этого будет достаточно!". Конечно, такая позиция тоже имеет право на жизнь и я, в любом случае, не собираюсь убеждать вас в другом. Так, современное развитие технического прогресса позволяет делать фото- и видео-съемку даже мобильным телефоном и фото и видео-материалы вы получите в любом случае.

Я же сейчас хочу поделиться своими мыслями и своей позицией по этому вопросу. А выводы делать вам.

Для чего заказывают фото или видео? В первую очередь чтобы увидеть себя в торжественной ситуации, в праздничной одежде и еще раз пережить те эмоции. Это, несомненно, является главной причиной. И первые несколько лет вы будете просматривать фотоальбомы и видеозаписи довольно часто. Но пройдет лет 5-7 и интерес к этому пригаснет. Только через лет 15-20 он начнет снова увеличиваться, ведь уже вырастут ваши дети, которым будет интересно увидеть своих родителей в день свадьбы, увидеть своих бабушек и дедушек еще молодыми, возможно впервые увидеть прабабушек и прадедушек, которых к тому времени уже возможно с вами не будет.

Им это будет интересно так же, как бы вам сейчас было бы интересно увидеть на видео свадьбу ваших родителей. В это время, к сожалению, видео было большой редкостью, а фото делали в салонах. Но у вас есть возможность сделать такую память для ваших детей!

Вибір ді-джея на весілля

djЖодне весілля в Вінниці не обходиться без музичного супроводу. Музика - важлива частина будь-якого весільного торжества. Від правильно обраного ді-джея залежить загальна атмосфера свята, так як настрій молодят і гостей багато в чому залежить від грамотно підібраного музичного супроводу весілля. Вибір ді-джея - справа нелегка, не варто ставитися до цього питання легковажно, адже якщо музика буде нудною або надто гучною, це може зіпсувати все свято. А якщо ді-джея не буде, і ви будете крутити один єдиний диск хітів «Премія Муз ТВ» - це буде ще гірше.

Ось декілька порад з вибору ді-джея, які допоможуть молодятам зробити їх весілля незабутнім.

Обов'язково зустріньтеся з ді-джеєм перед весіллям. Велика помилка - запрошувати ді-джея «наосліп» за порадою когось зі знайомих. Адже у вас можуть бути різні смаки, і те, що сподобалося вашим друзям не обов'язково буде вам до душі. Наприклад, хтось готовий купити квитки певної групи за величезні гроші, а хтось на дух не переносить її творчість.

Що вибрати: весільний торт або коровай

КаравайЧи можете ви уявити весільне гуляння без апетитного весільного торту? Напевно, в пам'яті будь-якої подружньої пари залишається момент, коли наречений і наречена пригощають гостей солодким дивом. Адже це кульмінація торжества! В даний час існує безліч видів весільних тортів і короваїв, без яких не обходиться жодне весільне гуляння.

Традиція, пов'язана з розрізанням весільного торта, налічує більше п'яти тисяч років. Вона народилася в Римській імперії. Тільки тоді пропонували покуштувати не весільні торти, а хліб. Його пекли з ячмінної або пшеничної муки. Святкову випічку наречений ламав прямо над головою нареченої. Потім - роздавав шматочки гостям, символічно ділячись з ними своїм щастям. А крихти, які залишалися на голові судженої, він збирав і з'їдав разом з коханою. Сенс цієї традиції полягав в підпорядкуванні молодої дружини чоловікові. Схожий звичай існував і в Шотландії, тільки там хліб пекли з вівсяної муки. Подруги нареченої клали на голову нареченої серветку, а на неї ставили корзину з вівсяним хлібом. Він представляв собою тонкий коржик, який нічим не нагадував багатоярусне, огорнуте кремом і цукровою пудрою диво сучасної кулінарної техніки.

У Древній Русі весільні торти мали свій праобраз - коровай. Наші предки довіряли виготовлення тіста тільки заміжній жінці, випічку - чоловікові, нарізку - дитині, а роздачу шматочків сватові. Причому весь цей процес супроводжувався співом особливих пісень, виконуваних «коровайницями». До початку освячення шлюбу молоді повинні були першими торкнутися хліба і поплакати. Весільні короваї прикрашали складними узорами і гілочками калини, якою з язичницьких часів приписують містичні властивості.

Як вибрати тамаду на весілля?

TamadaЦе питання задають собі всі молодята. Для початку варто визначитись, скільки грошей ви готові витратити на послуги тамади. Звичайно, хороший тамада на весілля в Вінниці коштує не дешево. Якщо ви вже подали заяву в ЗАГС, то стали володарем великої кількості пропозицій з надання послуг різних організацій. Такі послуги, як тамада на весілля, пропонують кілька десятків кандидатів.

Тамада - це головний розпорядник застілля. Його головне завдання - з вигадкою, зі смаком, гумором і з прекрасним музичним оформленням організувати, провести і зробити ваше весілля незабутнім. Варто підійти до вибору тамади відповідально. Чим раніше ви почнете шукати тамаду, тим краще. Запам'ятайте, хороших ведучих розбирають швидко, особливо в сезон весіль.

Попередньо вирішіть, який ведучий на весіллі буде у вас: чоловік чи жінка, і починайте складати список претендентів. Список повинен складатися з основних граф: ім'я тамади, контактні дані, вартість послуг. Обдзвоніть претендентів, перепитайте ціну і призначте зустріч.

Найоптимальніший спосіб знайти тамаду - згадати всі веселі весілля, на яких ви побували або скористатися рекомендаціями близьких людей. Відразу треба зазначити, що у кожного тамади є свій індивідуальний стиль роботи, якого він дотримується при проведенні весілля. Щоб оцінити, підходить вам той чи інший тамада, найкращий спосіб - це познайомитися з ним, і обов'язково подивитися відеоролик з інших весіль.