DSC_5071Я не здивуюся, якщо «бувалі» нареченої скажуть, що ранок весільного дня був одним з найбільш насичених в їхньому житті. Адже дійсно, цього ранку у нареченої десяток справ, і всі важливі, всі невідкладні. Як же встигнути все зробити, і нічого не забути? Відповідь одна - вам потрібен чіткий план вашого весільного ранку і ретельна підготовка напередодні.

Почнемо з питання підготовки. Сподіваюся, дівич-вечір і парубочий вечір у вас не запланований на вечір напередодні весілля? Це дуже небажано, адже ви ж не хочете зустріти свій найголовніший ранок з болем в голові і сонними, почервонілими очима? Найкраще відгуляти «дівочу» і «чоловічу» вечірки за кілька днів до весілля (наприклад, в останні вихідні), а сам вечір напередодні весілля присвятити відпочинку і підготовці до такої знаменної події, як одруження. А підготувати вам є що - потрібно, по-перше, уважно оглянути, погладити і акуратно розвісити ваш весільний наряд, привести в належний вигляд всі аксесуари до нього. По-друге, варто подумати про невеликий фуршетний стіл, яким наречена зустрічає нареченого після викупу. По-третє, не завадить подбати й про себе: вимити голову, нареченій - зробити маску для обличчя і тіла, раніше лягти спати.

Саме ж ранок весільного дня має бути розплановано у вас практично похвилинно, адже часу буде зовсім небагато, а в ЗАГС спізнюватися не можна.

Отже, що необхідно встигнути з ранку нареченій? Перше - звичайно ж, вмитися і хоча б злегка поснідати. Підкріпитися варто хоча б тому, що наступного разу вам поїсти вдасться не скоро.

 

Друге - зачіска і макіяж нареченої. Подумайте заздалегідь, чи будете ви запрошувати стиліста додому або ж поїдете в салон краси з ранку. Якщо ви вибрали салон, то потрібно врахувати час на дорогу туди і назад, а також на можливі пробки. Якщо ж ви запросите стиліста додому, то до часу його приходу у вас повинно бути чисте, сухе волосся, а також все, що необхідно для створення зачіски.

Третє - у вас мають бути готові весільна сукня і туфлі. Відпрасувати одяг, при необхідності, підшити його, краще заздалегідь. Також заздалегідь треба трохи розносити весільні туфлі, щоб на святі вони вам не тиснули і не натирали. Приготуйте і покладіть поруч з нарядом всі прикраси, що будуть на вас в день весілля.

Зберіть невелику сумочку або косметичку, яку ви візьмете з собою в РАЦС (це можна зробити і ввечері напередодні). У цій сумочці повинні бути: гребінець, голка з нитками, маленькі ножиці, безбарвний лак для нігтів, пудра, губна помада, вологі та сухі серветки. Також приготуйте і покладіть на видне місце свій паспорт, щоб не забути його в метушні.

Якщо ви домовлялися з фотографом про ранкову фотозйомку, сплануйте свій ранок так, щоб у вас залишилося хоча б хвилин 40 на постановочні фото. І обов'язково подумайте, де і як ви хочете фотографуватися вранці. З кімнати нареченої краще прибрати всі малоестетичні речі, а якщо ви хочете використовувати якісь аксесуари для фотозйомки - віяло, свічники зі свічками, живі квіти, осіннє листя - їх потрібно також приготувати заздалегідь.

Домовтеся зі своєю дружкою, у скільки вона може підійти, щоб допомогти вам зібратися до весілля. Зазвичай дружка приходить до нареченої додому рано вранці і бере участь у всіх приготуваннях до приїзду жениха. Дружка повинна буде підготувати речі, необхідні для викупу, продумати, де буде проходити сам викуп і відповідним чином оформити це місце.

Нарешті, наречена разом з дружкою і родичами готують невеликий фуршет, щоб можна було трохи підкріпитися перед поїздкою в ЗАГС.