Подготовка к свадьбе

Календар вінчань на 2014 рік

Венчание ВинницаВінчання - це таїнство Церкви, в якому Бог подає майбутньому подружжю, при обіцянці ними зберігати вірність один одному, благодать чистої однодушності для спільного християнського життя, народження і виховання дітей.
Бажаючі вінчатися повинні бути віруючими хрещеними православними християнами. Вони повинні глибоко усвідомлювати, що самовільне розірвання шлюбу, затвердженого Богом, також як і порушення обітниці вірності, є безумовним гріхом.

Ви і ваша кохана половинка вирішили не просто одружитися і створити нову сім'ю, а скріпити свій союз за допомогою вінчання в церкві.
Таким чином, до передвесільних клопотів додається підготовка до цього важливого етапу у вашому житті. Дійсно, вінчання - це обряд, який за своєю значимістю перевершує процедуру, проведену в РАГСі. І якщо ви твердо вирішили бути разом "і в горі і радості", уклавши шлюб на небесах, значить, вінчання - ваш варіант.

Календар вінчань на 2013 рік. Кому можна вінчатися в Церкві

VinchannyaОбряд вінчання є не тільки красивою і стародавньою традицією, але й відповідальним кроком на шляху до створення міцної і щасливої родини. Іноді до цього важливого кроку, пара приходить через роки, тільки тоді, коли люди остаточно переконалися в своїх почуттях і намір прожити разом все життя.

Якщо Ви зайшли на сторінку, тому що вже зважилися на цей серйозний крок і плануєте провести обряд вінчання в 2013 році, найперше що слід Вам зробити - правильно вибрати дату, і в цьому Вам допоможе моя стаття.

Календар вінчань на 2012 рік

Календарь венчаний на 2012 годБагато молодих пар вирішуються вінчатися в церкві. Проте варто знати про календар вінчання на 2012 рік, щоб правильно вибрати дату для здійснення цього важливого в житті кожної православної людини обряду. Необхідно спочатку ознайомитись з церковним календарем, а також знати про те, в які дні вінчання можна проводити, а в які небажано. Існують і дні, в які священики відмовляються здійснювати обряд.

Але якщо ви не знаєте багатьох особливостей православного богослужіння, а вирішили вінчатися, варто відвідати храм, поспілкуватися зі священнослужителем. Вам підкажуть, яку краще дату вибрати для здійснення обряду. Вінчальний календар на 2012 рік, з яким вас познайомить священнослужитель, допоможе вам визначитися з вибором важливого для вас дня.

Ранок весільного дня: детальний план дій

DSC_5071Я не здивуюся, якщо «бувалі» нареченої скажуть, що ранок весільного дня був одним з найбільш насичених в їхньому житті. Адже дійсно, цього ранку у нареченої десяток справ, і всі важливі, всі невідкладні. Як же встигнути все зробити, і нічого не забути? Відповідь одна - вам потрібен чіткий план вашого весільного ранку і ретельна підготовка напередодні.

Почнемо з питання підготовки. Сподіваюся, дівич-вечір і парубочий вечір у вас не запланований на вечір напередодні весілля? Це дуже небажано, адже ви ж не хочете зустріти свій найголовніший ранок з болем в голові і сонними, почервонілими очима? Найкраще відгуляти «дівочу» і «чоловічу» вечірки за кілька днів до весілля (наприклад, в останні вихідні), а сам вечір напередодні весілля присвятити відпочинку і підготовці до такої знаменної події, як одруження. А підготувати вам є що - потрібно, по-перше, уважно оглянути, погладити і акуратно розвісити ваш весільний наряд, привести в належний вигляд всі аксесуари до нього. По-друге, варто подумати про невеликий фуршетний стіл, яким наречена зустрічає нареченого після викупу. По-третє, не завадить подбати й про себе: вимити голову, нареченій - зробити маску для обличчя і тіла, раніше лягти спати.

Саме ж ранок весільного дня має бути розплановано у вас практично похвилинно, адже часу буде зовсім небагато, а в ЗАГС спізнюватися не можна.

Отже, що необхідно встигнути з ранку нареченій? Перше - звичайно ж, вмитися і хоча б злегка поснідати. Підкріпитися варто хоча б тому, що наступного разу вам поїсти вдасться не скоро.