Статьи, все о свадьбе

Зйомка з повітря

Аерозйомка, DJI PhantomНаша студія займається організацією зйомки з повітря в Вінниці і по всій Україні. Кожен професійний фотограф або відео оператор розуміє наскільки важливо отримати якісний кадр з незвичайних ракурсів. Для цього можна найняти кран або вертоліт, проте, завдяки сучасним технологіям, є більш оптимальний спосіб – зйомка з квадрокоптера, коли ви отримуєте кадри з будь-якого ракурсу не вдаючись до дорогих рішень. Ця інноваційна технологія покликана полегшити життя виробників фото і відео контенту, надаючи їм принципово новий і зручний інструмент для своєї роботи.

Ціна на наші послуги цілком доступна і встановлена на оптимальному рівні.
Аерозйомка - це процес створення фотографій або відео з висоти пташиного польоту. З кожним роком вона стає все популярнішою. Оренда квадрокоптера в Вінниці буде актуальна при необхідності відобразити з повітря:

  • весілля - ви зможете отримати оригінальне відео і якісні фото одного з найурочистіших днів в житті;
  • спортивні події - Вінниця - місто, в якому часто проводяться різні заходи, які вимагають висвітлення в ЗМІ, що можна зробити за допомогою обладнання для аерозйомки;
  • нерухомість - зйомка з повітря дає можливість у вигідному ракурсі представити різні об'єкти;
  • важкодоступні об'єкти - аерозйомка з мультикоптера дозволяє контролювати стан нафтових вишок і інших споруд, доступ до яких обмежений.

Таким чином, застосування квадрокоптера дуже різноманітно. Вони можуть використовуватися для особистих цілей, в процесі створення репортажів, рекламних роликів. Також безпілотники популярні при виконанні різних професійних завдань - пошуку людей, обстеження великих територій, виконання військових операцій і т.д.
Тарифи на аерозйомку обговорюються індивідуально, так як вартість залежить від місцевості, об'єктів зйомки (наприклад, знімати будівництво складніше ніж знімати річку, а знімати завод складніше, ніж будівництво), кількості днів зйомки і т.п.

Календар вінчань на 2014 рік

Венчание ВинницаВінчання - це таїнство Церкви, в якому Бог подає майбутньому подружжю, при обіцянці ними зберігати вірність один одному, благодать чистої однодушності для спільного християнського життя, народження і виховання дітей.
Бажаючі вінчатися повинні бути віруючими хрещеними православними християнами. Вони повинні глибоко усвідомлювати, що самовільне розірвання шлюбу, затвердженого Богом, також як і порушення обітниці вірності, є безумовним гріхом.

Ви і ваша кохана половинка вирішили не просто одружитися і створити нову сім'ю, а скріпити свій союз за допомогою вінчання в церкві.
Таким чином, до передвесільних клопотів додається підготовка до цього важливого етапу у вашому житті. Дійсно, вінчання - це обряд, який за своєю значимістю перевершує процедуру, проведену в РАГСі. І якщо ви твердо вирішили бути разом "і в горі і радості", уклавши шлюб на небесах, значить, вінчання - ваш варіант.

Виставка-шоу "Весільний ярмарок - 2013"!

wedding Exhibition19-21 квітня 2013 року протягом 3-х днів майбутні молодята зможуть відвідати найяскравіший захід року! Наречені стануть режисерами свого незабутнього свята - весілля. На виставку запрошені кращі майстри весільної індустрії. На своїх барвистих стендах вони будуть презентувати новинки весільного мистецтва, консультувати і проводити святкові акції. Відвідавши виставку, молодята зможуть заощадити масу часу і грошей у підготовці та проведенні весілля. На виставці будуть представлені всі види послуг і товарів для весілля. Відвідувачів чекають якісні, ексклюзивні пропозиції, шикарні знижки, а також розіграші призів між молодятами і насичена шоу програма!

У програму свята входять:

Календар вінчань на 2013 рік. Кому можна вінчатися в Церкві

VinchannyaОбряд вінчання є не тільки красивою і стародавньою традицією, але й відповідальним кроком на шляху до створення міцної і щасливої родини. Іноді до цього важливого кроку, пара приходить через роки, тільки тоді, коли люди остаточно переконалися в своїх почуттях і намір прожити разом все життя.

Якщо Ви зайшли на сторінку, тому що вже зважилися на цей серйозний крок і плануєте провести обряд вінчання в 2013 році, найперше що слід Вам зробити - правильно вибрати дату, і в цьому Вам допоможе моя стаття.

Грандиозная выставка-шоу «Свадебная ярмарка - 2012»

banner_122x244В этом году впервые выставка-шоу «Свадебная ярмарка» будет проходить в ТЦ «Квартал», ул. Папанина 1а, 1 этаж!

Подготовиться к свадьбе можно за один день!

30 марта – 1 апреля с 10.00 до 19.00 традиционно будет проходить выставка-шоу «Свадебная ярмарка - 2012»

На протяжении 3-х дней будущие молодожёны этого сезона имеют уникальную возможность побывать на самом ярком мероприятии года! Женихи и невесты смогут стать режиссерами своего незабываемого торжества – своей свадьбы. На выставку приглашены лучшие мастера свадебной индустрии. На своих красочных стендах они будут презентовать новинки свадебного искусства, консультировать и проводить праздничные акции. Посетив выставку, молодожёны смогут сэкономить массу времени и денег в подготовке и проведении свадьбы. На выставке будут представлены все виды услуг и товара для свадьбы. Посетителей ожидают качественные, эксклюзивные предложения, шикарные сидки, а так же розыгрыши призов между молодожёнами и насыщенная шоу программа!

На выставке будут представлены предложения от: